Pizza

Dostali jste právě chuť na senzační oběd či večeři a nemáte doma momentálně suroviny, z kterých byste si uvařili? Nebo jen nemáte energii na přípravu občerstvení? Poté zavolejte nám do naší kuchyně a my Vám jídlo přivezeme až k Vašim dveřím.

Naše kuchyně se nachází na okraji malebného městečka Bechyně. Rozvoz pro naše zákazníky poskytujeme od roku 2013. Všechna naše jídla a pizzy vyrábíme z čerstvých a kvalitních surovin. Základem pro naše pizzy je výborné domácí těsto, které je připravováno výhradně v naší kuchyni. Snažíme se našim zákazníkům vyjít vstříc a pracujeme s nejvyšší péčí pro jejich maximální spokojenost.  

Minutky

 Produkty rozvážíme po celém městě Bechyně s dopravou ZDARMA.

 Zákazníkům mimo město Bechyně účtujeme 15 Kč za 1 km s tím, že se platí pouze cesta k zákazníkovi, nutná minimální objednávka do 8 km 300 kč, nad 8 km 500 kč
 Další obce, do kterých rozvážíme naše produkty: Senožaty, Haškovcova Lhota, Staré Sedlo, Křída, Stádlec, Opařany, Slavňovice, Rataje, Radětice, Nuzice, Hodonice, Březnice, Sudoměřice u Bechyně, Bechyňská Smoleč, Hutě, Černíšovice, Bežerovice a Borovany, Hvožďany, Dražíč.

Kontakt

 

 tel.: 702 432 868

 

Karel Růžička

Písecká 376

Bechyně 39165

 

Těšíme se na Vaše zavolání a přejeme dobrou chuť!